پيام تبريكيه حاجی محمد مهدی نوری ریيس مطبعه نوري

شماره ( 231) چهارشنبه ( 27) جوزا ( 1394) / ( 17 ) جون ( 2015)

به بهانه سالروز ارمغان ملی

IMG_0864

خواننده‌گان عزيز!
در آستانة سالگرد تأسيس جريدة زيباي ارمغان ملي قرار داريم. اين‌جانب منحيث يک‌تن از خوانندگان دايمي ارمغان ملي که خوشبختانه تا اکنون بيش از 230 شماره آن را خوانده ام، صميمانه‌ترين تبريکات و تمنيات قلبي خويش را به اين مناسبت خجسته، به خوانندگان و گردانندگان گرامي تقدیم میدارم. از طريق همين جريده و از خوانش سطور و مضامين بي‌غل و غش و مردمي «ارمغان ملي» با مدير مسئول محترم آن كه شخص متعهد به فرامين همه جانبه اسلام عزيز و آراسته به عاليترين مزايا و سجاياي انساني و اخلاقي مي باشند آشنايي حاصل نمودم. چنان مقناطيس شرافت و مروّت در وجودش بود، که در امتداد ساليان متمادي،با خواندن هفته نامه ارمغان ملي توانستم كه به بسياري مسايل و جريانات سياسي آگاهي كسب كنم . يک حلقة از فرهيختگان و قلم به دستان داراي سنين مختلف و با درجات مختلف علمي، از اقشار و طبقات مختلف وطن، به دور شمع اين نشريه منوّر حلقه زده اند. همه با قلب‌هاي پاک و آگنده از صميميت بي‌ريأ در تلاش اند تا هر يک، مضموني را به سليقه و ارادت و دقت معينة خود، براي شمارة تازه ارمغان ملي رقم بزنند. ما هميشه بي‌صبرانه انتظارطبع شماره هاي جديد را در طول يك هفته داريم تا بتوانيم از ابعاد جديد و با ارزش آن مستفيد شويم. من خدمتگذاري و استمرار تلاش ممتد ایشان را ديده، اطوار، کردار، متانت و استقامت جناب محترم سياووش صاحب را منحيث مدير مسول و الگو و مثال زنده و برجستة يک مسلمان نيکو فطرت و يک بندة خادم و نيت به خير مي‌شناسم. ايشان سرمشق براي انسانهاي نيک بوده مي‌توانند.
خدايا چنان كن سرانجام كار
تو خوشنود باشي و ما رستگار
نه آن كن كه فردا به يوم الحساب
تو ناراض باشي و ما شرمسار
ارمغان ملي آموزنده ايست، که انعکاس دهندة روشن وقايع و حوادث تأريخي وطن بوده و آيينة بازتاب دهندة فرهنگ پُر غناي کشور عزيز ما میباشد، همواره بر محور سخنا‌ن راست و ثمر بخش مي‌چرخد. خوانش هر شمارة آن بر معرفت و درک بيشتر نسل جوان .اطفال و کهنسال اين مرز و بوم مي‌افزايد. ارمغان ملي به همت محترم سياوش صاحب و همکاري خستگي ناشناس جوانان ثابت قدمي که در دامان پُر مهر اين وطن خسته و رنج ديده پرورش يافته اند و امروز منحيث نو نهالان در اين کانون علمي، به جامعه تقديم میشود. لازم به تذكر مي‌دانم كه منبع مباهات و فخر ما مي‌باشند. من به وجود هر يك از اين جوانان واطفال نازنين كه با شوق وشور وطن دوستی و سهم داشتن در حصه تهیه مطالب به جوانان هدفمند، صادق و مزين با علم و فرهنگ عالي مصروف مي‌باشند از صميم دل مي‌بالم.
از آن‌جائي که مضامين، مقالات و اشعار بکري که درارمغان ملي انتشار مي‌يابد فاقد تعصبات و جنبه‌هاي افراطي قومي، قبيلوي، مليتي، سمتي، گروهي، نژادي و زباني مي‌باشند، مورد تأييد و تصديق و علاقة طيف‌ها و طبقات مختلف وطن محبوب ما قرار دارد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s