کشور تنها به گپ دادن،وعده دادن وشعار دادن ساخته نمیشود

درشبکه اجتماعی فیسبوک از ابتکاری در زمینه ساخت ریکشای مدرن برقی  درشهر مزار شریف گزارش داده شده

به گزارش صقحه حمایت از محصولات افغانی(این ریکشا در دو نوع: بار بری و برای حمل و نقل انسان بوده که بر علاوه راننده ۶ نفر را انتقال می دهد. فاقد دود و صدا بوده، به نفت و گاز نیاز ندارد و دوست خوبی برای محیط زیست می باشد. با یک بار چارج کردن باطری آن تا ۷۰ کیلومتر فاصله را می پیماید.

باطری آن با برق عادی منازل در ظرف 3 ساعت چارج میشود و دارای کمره عقبی برای ریورس کردن بوده مجهز با تکنالوژی پیشرفته و طراحی شگفت انگیزمیباشد)

با این حال مردم می بینند که مکرون وراسموسن با بایسکیل در خیابان حرکت میکنند وامیر عباس هویدا وقتی موتر نیسان ساخته شد اولین موتر را به مقام صدراعظم خرید واز آن استفاده میکرد.

مردم میپرسنداگر رییس جمهور،رییس اجراییه ، معاونان رییس جمهور وزرا ، معینان، والیان وسایر مقامات افغانستان از همین ریکشا ها خریداری نموده از منزل تا دفتر با آن رفت وآمد کنند از شأن شان چه کم خواهد شد؟درحالیکه زمامداران  کنونی افغانستان یعنی کشوری که با کمک جامعه جهانی نفس میکشدازموتر های استفاده میکنندحتا رهبران بعضی از کشور های جهان سوم  شاید قادر به شناخت آن نباشند.

یک کشور تنها به گپ دادن ووعده دادن وشعار دادن ساخته نمیشود.

عکس را در پایین ببینید که مکرون و راسموسن با بایسکیل روان استند درحالیکه بزرگترین فابریکات موتر سازی در کشور های شان دارند!.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s