عرض داود سیاووش پدر یما سیاووش شهید مشاوراسبق رسانه ای افغانستان بانک به رییس دانشگاه هارورد در شکایت از تقرر اجمل احمدی رییس اسبق افغانستان بانک (و متهم به «عامل قتل » یما سیاووش شهید)، در دانشگاه هارورد

عالیجناب رییس دانشگاه هارورد!

با سلام و احترام به جایگاه بلند علمی  دانشگاه هارورد و شما!

 از اینکه میشنوم اجمل احمدی رییس اسبق افغانستان بانک و متهم به (عامل قتل )فرزندم یما سیاووش شهید در آن دانشگاه به صفت …  مقرر میشود متاثر و مایوس میباشم.

اجمل احمدی رییس اسبق افغانستان بانک در قضیه شهادت مرموز یما سیاووش فرزندم که بلا فاصله چند هفته پس از تقرر وی به صفت مشاور رسانه ای آن بانک به وقوع پیوست نزد ما به صفت «عامل قتل» متهم است که تفصیل آن را به این ارتباط در شکایتنامه یی به شورای امنیت سازمان ملل و دادگاه بین المللی هاک فرستاده ایم.

اجمل احمدی رییس اسبق افغانستان  بانک نزد ما متهم است که یما سیاووش را با تقاضا ها واصرار زیاد به آن بانک در حالی جذب نمود که یماسیاووش علاقه نداشت در بانک مقرر شود اما چند هفته پس از تقرر وقتی یما سیاووش با انفجار موترآن بانک  به شهادت رسید  اجمل احمدی به حمایت اشرف غنی رییس جمهورفراری اجازه نداد، قاتل از طریق (جی پی اس) موتر منفجر شده بانک و کامره های بانک شناسایی شود . بنابران اجمل نزد خانواده یما سیاووش به صفت «عامل قتل» و مانع شناسایی قاتل متهم است.

تقرر شخصی با چنین اتهام بزرگ فکر میکنم برای جایگاه یونیورستی هارورد که از شهرت بزرگ جهانی برخوردار است مناسب نباشد، بنابران امیدوارم با توجه به موارد فوق تا پایان بررسی این اتهام از تقررموصوف به آن دانشگاه  صرف نظر فرمایند، تاباعث لطمه به شهرت اکادمیک آن دانشگاه نشود.

با احترام

داودسیاووش پدریما سیاووش شهید مشاور اسبق رسانه ای افغانستان بانک

نوت:

این عرض مظلومیت را از طریق انترنت به ریاست دانشگاه هارورد  و مراجع ذیل میفرستم

کاپی ها:

1 – به دفتر یوناما در کابل

2 – به کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل

3 – به دادگاه بین المللی هاک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s