موردی از تلاش آدمخوران اداره ماورای قانون جمهوری سه نفره اشرف غنی ،اجمل و شرکا برای گم کردن پل پای قاتل یما سیاووش شهید در کنفرانس خبری 7جدی 1399سرور دانش معاون اشرف غنی

دادگاه بین المللی باید بپرسد که: وقتی وزیرداخله میگوید پرونده شهادت یماسیاووش تحت بررسی وزارت داخله نیست و رییس امنیت ملی عصرروز 7جدی 1399میگوید یک نفر به ارتباط قضیه یما سیاووش  آنهم از خارج کامره ها بازداشت شده ،درشام همان روز7جدی یک ساعت بعد درکنفرانس خبری سروردانش چگونه از قول وزارت داخله گفته شد  3نفر به ارتباط این قضیه از طریق آن وزارت باز داشت شده؟

سناریوی تلاش به گم کردن پل پای قاتل یما سیاووش شهید در کنفرانس خبری 7جدی 1399سرور دانش معاون دوم اداره آدمخواران ماورای قانون جمهوری سه نفره غنی اجمل و شرکا از این قرار بود که:

در حالیکه با شهادت یما سیاووش شهید به تاریخ 17 عقرب 1399 مطابق 7 نوامبر 2020 اجمل احمدی رییس افغانستان بانک اجازه نداد قاتل از طریق جی پی اس موتر منفجر شده بانک و کامره ها شناسایی شود و به هیئت حقیقت یاب پارلمان و رسانه ها و کمیسیون دسترسی به اطلاعات در این رابطه حاضر به مصاحبه و پاسخگویی نشده و اشرف غنی در حمایت اجمل قرار گرفته دروازه های بانک به روی رسانه ها و هیات جقیقت یاب پارلمان  در این رابطه بسته ماند،

 روز 25 قوس 1399 مسعود اندرابی وزیر داخله (وقت )به منزل یما سیاووش شهید آمده گفت :

 قضیه ی شهادت یما سیاووش شهید در وزارت داخله تحت بررسی نیست و از طریق اداره 041 ریاست امنیت ملی بررسی میشود.

متعاقب آن روز 7 جدی 1399 ضیاءالدین سراج  رییس امنیت ملی (وقت )به منزل  یما سیاووش شهید آمده گفت :

 به ارتباط قضیه ی شهادت یما سیاووش شهید یکنفر دستگیر شده و  اظهار داشت که عکس متهم نیز در موترش میباشد که میتواند آنرا به خانواده شهید نشان دهد. اما خانواده شهید به ایشان گفت که بازداشت خارج کامره و جی پی اس موتر منفجرشده بانک را قبول نداشته   خواهان شناسایی  قاتل از طریق کامره های بانک و جی پی اس موتر منفجر شده بانک میباشند.

جالب آن است که:

 وقتی حوالی ساعت 5 عصر ضیاءالدین سراج رییس امنیت ملی (وقت) پس از این اظهارات از خانه یما سیاووش میرود ساعتی پس از آن در همان روز7جدی1399 در رادیو تلویزیون دولتی اعلان میشود که در کنفرانس مطبوعاتی که با حضور سرور دانش معاون دوم رییس جمهور دایر گردید ، وزارت داخله گفت که سه نفر به اتهام قضیه شهادت یما سیاووش از طریق وزارت داخله دستگیر شده.

اینست یکی از موارد و شواهد تلاش آدمخواران اداره ماورای قانون جمهوری سه نفره اشرف غنی، اجمل احمدی و شرکا برای پایمال نمودن خون یما سیاووش شهید و گم کردن سر نخ جای پای قاتل آن شهید با تناقض گویی در خارج جی پی اس و کامره های بانک.

در حالیکه وزیر داخله میگوید قضیه ی شهادت یما سیاووش در آن وزارت تحت بررسی قرار ندارد، و رییس امنیت میگوید یک نفر توسط آن اداره بازداشت شده . این کی بود که از نام وزارت داخله آنهم در حضور سرور دانش معاون دوم رییس جمهور در تناقض به اظهارات یک ساعت قبل رییس امنیت ملی و چند روز قبل وزیر داخله به خبرنگاران گفت که سه نفر در قضیه ی شهادت یما سیاووش از طریق وزارت داخله دستگیر شده؟

شاید بتوان یکی از سرنخ های تعقیب ردپای قاتل را در شبکه ی آدمخواران اداره ماورای قانون جمهوری سه نفره اشرف غنی، اجمل و شرکا از همین سلسله پیدا کرد.

در اعتراض به انتشار این معلومات جعلی خارج جی پی اس موتربانک وکامره های بانک  در کنفرانس خبری سرور دانش و  وعدم پاسخگویی اجمل احمدی رییس افغانستان بانک به قانون با پنهان نمودن جی پی اس موتر بانک و کامره های بانک  و حمایت اشرف غنی از اجمل احمدی در این رابطه ،  به تاریخ  21 دلو 1399به اشتراک رسانه ها ،گردهمایی در مقابل دروازه دفتر یوناما با هموار نمودن طومار امضا های مردم از 20ولایت افغانستان مبنی بر تقاضای شناسایی قاتل از طریق جی پی اس موتربانک و کامره های بانک توسط هیات کرمنال تخنیک بین المللی تدویر یافت که در آن داود سیاووش پدر یما سیاووش ، موارد نقض آشکار قانون از طرف افغانستان بانک و وتناقض گویی های تا روز کنفرانس خبری سرور دانش را برشمرد.

 توجه تان را به آن گردهمایی اعتراضی در ویدیو جلب مینمایم، برای دیدن این ویدیو به لینک زیر کلیک نمایید:

https://www.facebook.com/dawood.siawash.3/videos/1874429866044020

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s