تطبیق تبعیضی قانون در داخل و خارج امریکا بر شهروندان:در داخل پل پلوسی به جرم نقض قانون ترافیک جاده پنج روز حبس میشود اما در افغانستان اجمل احمدی شهروندامریکا متهم به ارتکاب جنایت بشری به دانشگاه هارود با نوازش شمولیت حاصل میکند

نوشته : داودسیاووش/

تطبیق تبعیضی قانون در داخل و خارج امریکا بر شهروندان:

 آن جا در امریکا پل پلوسی  به جرم رانندگی  در حال مستی ونقض قانون ترافیک جاده به پنج روز زندان محکوم میشود اما این جا در افغانستان اجمل احمدی شهروند امریکا و متهم به عامل قتل یماسیاووش شهید مشاور رسانه ای افغانستان بانک  که این اجمل متهم به ارتکاب جنایت بشری  میباشد با تقرر به دانشگاه هارورد نوازش میشود!

رادیو فردا روز 2 سنبله خبر داد که پل پلوسی همسر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، روز سه‌شنبه به جرم رانندگی در حال مستی در شهر ناپا، در ایالت کالیفرنیا، به پنج روز حبس و پرداخت نزدیک به هفت هزار دلار جریمه محکوم شد.

پخش این خبرسمبولیک از دید ناظران مصرف داخلی رقابت های سیاسی داشته برای تمثیل عشوه وکرشمه ادا های دموکراسی مرده در امریکا صورت میگیرد.

 ورنه جهان شاهد است که از یک سال و نُه ماه واندی به اینسو فریاد و واویلای خانواده یما سیاووش شهید از بیداد و ظلم اجمل احمدی شهروند امریکا  رییس افغانستان بانک وعامل قتل یماسیاووش شهید ، که متهم به ارتکاب جنایت بشری در افغانستان میباشد ، از بام تا شام و از زمین تا افلاک در دروازه دادگاه بین المللی هاگ و شورای امنیت سازمان ملل گوش جهان را کر کرده  ولی دانشگاه هارودامریکا برخلاف این همه داد و واویلا از اجمل احمدی شهروند امریکا متهم به ارتکاب جنایت بشری با قدر دانی استقبال کرده وی را در مربوطات آن دانشگاه شامل وظیفه نموده است.

اینست تطبیق تبعیضی قانون در مورد ارتکاب جرایم شهروندان در داخل و خارج امریکا!

آن جا در داخل به خاطرجلوه نمایی مظاهر دموکراسیی که نیست از یک نقض عادی قانون ترافیک جاده توسط پل پلوسی تیتردرشت و سرخط اخبار مهم رسانه های جهان میسازند.

 اما اینجا اجمل احمدی متهم و مضنون به ارتکاب جنایت بشری و عامل قتل یما سیاووش شهید مشاور رسانه ای افغانستان بانک را با عزت و حرمت در دانشگاه نام آوری چون هارود پذیرفته اقتدار می بخشند.

قابل یاد آوری میباشد که ما قبلاً از شکایت خویش به دادگاه جهانی هاگ و شورای امنیت سازمان ملل ،مبنی بر عامل قتل یماسیاووش ومتهم به ارتکاب جنایت بشری بودن اجمل احمدی،  دانشگاه هارورد را طی نامه ی مستحضر ساخته ایم که آن را نا دیده گرفت.

ز دانشگاه (هارورد) یک سوال است

مگر در درس او کشتن حلال است؟

چرا آن عامل قتل یما را؟

پذیرفت اجمل این خود یک سوال است

داودسیاووش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s