دادگاه بین المللی هاگ باید بُعد دگری از سرنخ قتل یما سیاووش شهید را در صفحات جعلی ایجاد شده در شبکه هایی اجتماعی بنام یما سیاووش شهید قبل و بعد از قتلش جستجو کند!

داودسیاووش/

دادگاه هاگ باید بُعد دگری از سرنخ قتل یما سیاووش شهید را در صفحه سازی های جعلی درشبکه های اجتماعی که قبل و بعد از شهادت به نام شان ایجاد شده بررسی کند. این صفحات احتمالاً بخاطر انحراف موضوع از ادعا بر متهمان اصلی و به نیابت از متهمان از طرف صفحات و شبکه (چلونکی) های الیگارش های خون آشام دخیل در شهادت یما سیاووش شهید راه اندازی شده اند.

این صفحات در آینده باید به عنوان بخشی از زوایای تاریک سرنخ قتل یما سیاووش شهید مدنظر گرفته شود. فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی باید با امکانات پیشرفته شان اسامی ، آدرس ها و مشخصات لازم افراد این صفحات را طوری نشانی نمایند که حتی در صورت بسته نمودن قصدی صفحات از طرف( دومن) ها نیز مشخصات افرادیکه به این عمل جنایتکارانه مبادرت ورزیده اند به آسانی پیدا شوند.

جستجوی اینکه چه کس ویا کسانی به چه اهدافی این صفحات را به نام یما سیاووش شهید قبل و بعد از شهادت شان در شبکه های اجتماعی راه اندازی نموده اند در آینده میتواند در شناسایی قاتل و شبکه خون آشام سازمان دهندگان قتل در بررسی پرونده قتل یما سیاووش شهید کمک کند.

آنچه مسلم است اینکه ابعاد قتل یما سیاووش شهید خیلی پیچیده بوده و باید از تمام زوایا تحت بررسی هیأت بیطرف بین المللی قرار گیرد.بنابران توجه مراجع محترم هیأت بررسی را از موضع حق العبدی به نکات ذیل جلب مینمایم:

1- به غیر از یک صفحه اصلی که خود یماسیاووش در زمان حیاتش به نام خود ایجاد نموده بود و نزد خانواده مشخص میباشد که در آن به غیر از آخرین مطلب خودش قبل از شهادتش هیچ مطلب جدید منتشر نشده. باقی همه صفحات ایجاد شده قبل و بعد از شهادت شان جعلی بوده مدار اعتبار نمیباشد.

2- هرگونه نظر و نوشته در صفحات جعلی که در تناقض با محتوای شکایتنامه خانواده یماسیاووش شهید پس از شهادت شان و استغاثه به شورای امنیت سازمان ملل و شکایتنامه به دادگاه هاگ طرح شده باشد و یا مطرح شود، از نظر خانواده یما سیاووش شهید مدار اعتبار نیست.

3- هرگونه مسایل مربوط به دعوای حق العبدی شهادت یما سیاووش شهید تنها از طرف خانواده و اظهارات شفایی و کتبی داودسیاووش پدر یماسیاووش و وارث حق العبدی یما سیاووش شهید در نشریه ارمغان ملی و وبلاک آن به نوشته قلمی مدار اعتبار میباشد.

داود سیاووش پدر یماسیاووش شهید

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s