ازترکش صدای انفجار ساعت 7/35بامداد آن شنبه سیاه تاکنون ، طی دوسال و 16 روز پس از شهادت یماسیاووش شهید به کرات میپرسیم که : چرا غنی…؟ چرا اجمل…؟ چرا صالح…؟چرا دانش…؟ اما پاسخ این چرا ها را درپای خون آن شهید نه تنها کسی نداد بل حکومت وقت برضد آن موقف گرفته دروازه عدالت را به رویم بست؟ کجا روم؟ چه کنم؟ عرض خود کی را گویم؟

داودسیاووش /

ما میپرسیم:/

1چرا اجمل کامره های بانک و (جی پی اس ) موتر را مخفی کرد؟

2چرا اجمل به هیأت پارلمان و رسانه ها پاسخ نداد؟

3چگونه اجمل یماسیاووش شهید را با اصرار و صمیمانه بدون شناخت قبلی به بانک جذب کرد؟

4چرا پس از انفجار موتر بانک اجمل دفترش را مهر نموده به بگرام گریخت و به هیچکس در بانک صلاحیت نداد در غیابش به پرسش های هیأت پارلمان پاسخ دهد؟

چرا غنی از اجمل در این مساله حمایت کرد و امر نکرد شکایتنامه ما را مراجع ذیربط پاسخ گویند؟

چرا در ادارات تحت امر غنی خون یماسیاووش شهید پایمال شد و غنی فریاد خانواده اش را  که از زیر دیوار ارگ به نام غنی را با صدای بلند و شکایتنامه صدا کرد نشنید؟

چرا امرالله صالح نوع ماده منفجر شده را (آ_دی_اکس) وسخنگوی طارق آن را (چسپکی) گفت؟

چرا امرالله صالح ضرب الاجل یک ماهه شکایتنامه را هیاهوی رسانه ای خواند؟

چرا در حالیکه وزیر داخله گفت: قضیه شهادت یما سیاووش در وزارت داخله تحت بررسی نیست و رییس امنیت تایید کرد که قضیه در ریاست صفر41 امنیت ملی بررسی میشود و یک نفر به این ارتباط بازداشت شده ، یک ساعت پس ازاظهارات رییس امنیت ملی درکنفرانس خبری رسانه ها در دفتر سرور دانش از قول وزارت داخله گفته شدکه3نفردر قضیه بازداشت شده ، چهره این افراد را در کامره و (جی پی اس) کی نشان میدهد؟

چرا امرالله صالح پنج ماه بعد وقتی گفت 11 نفر در ارتباط به شهادت یماسیاووش بازداشت شده در کامره ها  چهره این افراد نشان نداده ؟

چرا امرالله صالح که میدانست وزن موادمنفجرشده در موتر بانک دو کیلو و نوع آن (آر_دی_اکس) بوده و حتا میدانست این ماده بالای تانکی تیل موتر جا به جا شده  و باز به گفته شان این ماده تنها در دسترس دولت ها میباشد در حالیکه خودش اعتراف میکند تیمی از ماین سازان ماهر را در مشوره با  رییس جمهور تشکیل کرده بود، آن قاتلی  را که این کار را کرده در کامره ها و(جی پی اس ) نشان نداد؟

این ها و ده ها مورد دیگر از این سلسله موارد به صفت حقایق انکار ناپذیر و اظهر من الشمسی میباشند که در انظارمردم عیان و اخبار آن را همگان به گوش خود به کرات شنیده اند.

جواب این چرا ها باید در پیشگاه میز عدالت بین المللی از متهمان پرسیده شود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s